mans grozs

PAR BESPORT


BESPORT uzņēmums savu darbību uzsāka 2017. gadā un galvenais biznesa virziens ir dažādu inovatīvu un aktīvā dzīvesveida preču un aprīkojuma mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība visā Baltijā. BESPORT ir izveidojis veiksmīgu sadarbību, kļūstot par izplatītāju vairākiem pasaulē pazīstamiem zīmoliem, kurus vieno augsta kvalitāte un atbildība pret patērētājiem. Vairāk par mūsu pārstāvētajiem zīmoliem atradīsiet sadaļā ZĪMOLI.

BESPORT pamata piedāvājumā atradīsiet rakešu sporta inventāru tenisam, badmintonam un skvošam. Domājot par dažādību un mūsdienu tendencēm, esam elastīgi un piedāvājam inovatīvas rotaļlietas un preces bērniem, kā, piemēram, tik ļoti populāro rotaļlietu kendama un līdzsvara velosipēdus. Mūsu veikalā atradīsiet arī citas sportiskas vai aktīvam dzīvesveidam noderīgas preces, tāpēc iesakām Jums ieskatīties mūsu piedāvājumā.

BESPORT saknēs atradīsiet sportiski aktīvus uzņēmuma dibinātājus un darbiniekus, līdz ar to, uzņēmums vēlas popularizēt un atbalstīt aktīvu, veselīgu dzīves veidu. BESPORT vēlas sniegt kompleksu atbalstu saviem klientiem, nodrošinot ar kvalitatīvu, mūsdienīgu inventāru un servisu. Neatkarīgi no tā vai esat profesionāls sportists, amatieris vai vienkārši patīk brīvo laiku pavadīt aktīvi pastāv liela iespēja, ka pie mums atradīsiet ko interesantu, kas Jums noderēs.

Mūs atradīsiet arī:
https://www.facebook.com/besportlv
https://www.instagram.com/besportlv

Adrese un kontakti pieejami sadaļā KONTAKTI.