mans grozsKā izvēlēties pareizo izmēru tenisa raketei savam bērnam?

Teniss ir lielisks sporta veids bērniem, jo tas var palīdzēt ar acu, roku koordināciju, līdzsvaru, reakciju un daudz citām lietām, kas turpmākajā dzīvē sniegs tikai priekšrocības.


Kāpēc ir svarīgi, lai būtu pareizā izmēra bērnu tenisa rakete?

Galvenais iemesls vecākiem, kāpēc jāmeklē pareizā izmēra rakete, ir drošības apsvērumu dēļ. Raketes darbojas kā rokas pagarinājums un pārmērīgi gara rakete ne tikai būs smagāka, bet arī veidos papildus slodzi elkonim, plaukstas locītavai un rokai kopumā.

Tāpat arī pārāk maza rakete var atņemt jaunajam sportistam vai sportistei šo papildus spēku un performanci, lai patiešām skartu bumbu vai iedotu pareizu servi laukuma stūrim!

Kā arī ir daudz jautrāk spēlēt ar pareizā izmēra raketi!


Noderīga izmēru tabula bērnu tenisa raketēm

Kad Jūsu bērns ir aptuveni jau 155cm garš, ir ieteicams apskatīt jau pieaugušo raketes, kuras ir 27 collas un garākas. Arī raketes izmērs var nedaudz variēt, jo katrs ražotājs veido raketes pēc saviem standartiem.

Kā pārbaudīt, vai rakete ir piemērota augumam?

Palūdzat bērnam nostāties taisni un pielieciet tenisa raketi viņam pie sāna, lai rokturis būtu vērsts augšup un raketes galva būtu pie zemes. Kad tas ir izdarīts, bērnam jāsatver rakete tā, it kā būtu gatavībā spēlēt. Ja bērnam jāsaliecas, lai raketi satvertu ērti, tad tā viņam ir par mazu. Savukārt, ja raketi vairs nav iespējams noturēt taisni pret zemi, tad tā ir par lielu.

Ieteicamās raketes no BESPORT.LV

19 collas

https://ej.uz/1r5w

19 collas

https://ej.uz/pwhu

21 colla

https://ej.uz/ysps

21 colla

https://ej.uz/5u1x

21 colla

https://ej.uz/1ojh

23

https://ej.uz/u74kKatrai vecuma grupai ir paredzētas dažādas tenisa bumbiņas


Kā izvēlēties badmintona volānus?
Jebkurš badmintona spēlētājs piekritīs, ka badmintona bumbiņu izvēle ir gandrīz tikpat svarīga kā rakete, kas krasi uzlabo spēles kvalitāti. (Dažkārt ...
What is kendama?
Kendamas are becoming more and more popular in the Baltics. For example, in Latvia, the interest in kendamas grew drastically around October and in Ja...