mans grozs

RDS TehnoloģijaIebūvēta RDS - Raketes Datu Sistēma

Uzlabo savas prasmes izmantojot jaunāko badmintona tehnoloģiju. Iepazīsties ar OLIVER Badmintona raketi, kas komunicē ar tavu viedtālruni.

Raketes, kurām iebūvēta RDS:

·        OLIVER PLASMA TX 5

·        OLIVER EPLON X12Individuāli režīmi un treniņu plāni

Saglabā individuālos profila datus kā ķermeņa masas indeksu vai raketes raksturojumu, lai pats vari izvērtēt savu spēli precīzāk. Definē pats savus treniņa mērķus un padari tos efektīvākus.

 


Skaties maču datus reālajā laikā

Inteliģentā RDS sistēma atpazīst sešus svarīgākos badmintona sitienus balstoties uz kustībām, tā piefiksē ātrumu, nepieciešamo enerģiju, sitiena leņķi un pārved šos parametrus uz jūsu viedtālruni ar Bluetooth palīdzību. Pateicoties signāla uztverei, kas sasniedz 10 metrus, tu vari piefiksēt savas kustības tiešsaistē un ierakstīt tās priekš vēlākas izvērtēšanas.

 

 

Saglabā rezultātus maču analīzēm nākotnei

Pat tad, kad nav savienojums ar aplikāciju, sensors turpina ierakstīt tavus mačus un treniņa sesijas. Visi dati tiek pārvesti un saglabāti viedtālrunī līdz nākamai reizei, kad savienojums būs izveidots, pateicoties detalizētajam displejam, tu vari analizēt savus mačus ilgākā laika posmā un novērtēt savu progresu laika gaitā.

 


Statistika un treniņu video

Salīdzini savus treniņu datus ar citiem spēlētājiem un dalies ar tiem sociālajos tīklos.

Iegūsti ieteikumus un uzlabo savu spēli ar neskaitāmiem integrētiem treniņu video.

Tagi: RDS tehnoloģija Oliver raketes Badmintons Badmintona raketes RDS raketes

Elīzai Kuprukai 3.vieta Jelgavas U12 LR-3 tenisa turnīrā
Apsveicam meitenes ar augstajiem sasniegumiem Jelgavas U12 LR-3 tenisa turnīrā. Esam patiesi priecīgi, ka 3.vietas ieguvēja Elīza Kupruka un 4.vietas ...
Kā izvēlēties badmintona volānus?
Jebkurš badmintona spēlētājs piekritīs, ka badmintona bumbiņu izvēle ir gandrīz tikpat svarīga kā rakete, kas krasi uzlabo spēles kvalitāti. (Dažkārt ...