mans grozs

Dāvanu karte

Jūsu Besport dāvanu karte ir ātrs un drošs bezskaidras naudas maksāšanas līdzeklis, ko varat izmantot BESPORT.LV - Rīgā, Matīsa ielā 44. 


 

1. Dāvanu kartes nominālvērtības - Eur 10, Eur 20, Eur 30, Eur 50, Eur 100 un  Eur 200. Iegādājoties vairākas kartes, pircējs no tām var izveidot citu vēlamo summu.

2. Besport dāvanu kartes vērtība un derīguma termiņš ir norādīts uz kartes. Dāvanu karte derīga 6 mēnešus no tās iegādes dienas.

3. Dāvanu karte jāizmanto vienā pirkuma reizē. Veicot norēķinu ar dāvanu karti, tā tiek atdota veikala pārdevējam.

4. Dāvanu karti varat lietot kopā ar citiem maksāšanas līdzekļiem - Jūsu maksājumu karti vai skaidru naudu.

5. Dāvanu karti nav iespējams apmainīt pret naudu.

6. Nozaudēšanas gadījumā nepieciešams sazināties ar Besport, lai karte tiktu bloķēta. Pēc tam kartes īpašnieks var atjaunot un saņemt jaunu dāvanu karti Besport birojā ar tādu pašu vērtību un derīguma termiņu par to papildus samaksājot 1,21 Eur ar PVN.

7. Kartes bojājumu gadījumā lūdzam vērsties Besport birojā.

8. Klients apņemas nepieļaut Besport dāvanu kartes pakļaušanu mitrumam, kā arī sargāt Besport dāvanu karti no visa veida bojājumiem. Minēto noteikumu neievērošanas gadījumā tas var veicināt Besport dāvanu kartes vizuālo stāvokli vai sabojāšanos, līdz ar ko to vairs nebūs iespējams lietot.

9. Dāvanu karti, kurai beidzies derīguma termiņš ne vairāk kā 2 mēnešus, ir iespējams pagarināt uz 1 mēnesi, Besport birojā samaksājot 20% no kartes vērtības. Karti, kurai ir beidzies derīguma termiņš vairāk kā 2 mēnešus, nav iespējams atjaunot, un nauda netiek atgriezta.


Dāvanu karti var iegādāties arī pie mums interneta veikalā (spiest uz linka) - https://www.besport.lv/davanu-kartes.

Tālrunis uzziņām: 29133699 | E-pasts: birojs@besport.lv.

* Iegūstot savā īpašumā Besport dāvanu karti, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies, saprotat un piekrītat Besport dāvanu kartes lietošanas noteikumiem.