mans grozs
K-ACTIVE

K-ACTIVE

K-ACTIVE sporta pudele

Sporta pudele ar gumijas galu.Izmērs: 750ml..

2.95€

K-ACTIVE skrūvējama kastīte teipu glabāšanai

K-Active teipu uzglabāšanai un pārvietošanai. Paredzēts teipu uzglabāšanai Garumu var mainīt skrūvējot divus elementus Saderīgs ar K-Active Profi sporta aprūpes koferiIzmērs: diametrs 7cm..

5.50€

K-ACTIVE TapeCare Box (teipa aizsargājoša kastīte)

K-Active TapeCare teipu uzglabāšanas kastīte. Higieniski un prakstiski! TapeCare kastīte ar ērtu izmēru novērš tiešu saskari ar ādu un pasargā no citiem piesārņojumiem Kastītes var novietot gan blakus, gan arī vienu virs otras Teipa krāsas ir redzamas, jo kastīte izgatavota no caurspīdīga materiā..

7.50€

K-ACTIVE Sport kinezioloģiskais teips 5cm x 5m

Viens no vadošajiem teipiem! ...ar samazinātu elastību speciāli sportošanas laikā!K-Active Sport kinezioloģiskais teips ar paplašinātu lenti un pastiprinātu līmi spēcīgākai un intensīvākai noturībai ir īpaši paredzēts sportistiem. Labākās cenas un kvalitētes apvienojums! K-Active kinezioloģiskais te..

10.50€

K-ACTIVE CleanSkin Spray 200ml (pirms teipošanas attīrīšanas līdzeklis)

K-Active speciāli ādas attīrošs līdzeklis pirms teipa uzklāšanas, lai tas veiksmīgāk kalpotu, kā arī pēc teipa noņemšanas attīrot ādu no atlikušās līmes.Lai nodrošinātu maksimālu teipu kvalitāti, iesakām iepriekš izmantot K-Active CleanSkin līdzekli, kas attīrīs ādu un nodrošinās maskimālu saķeri ar..

11.95€

K-ACTIVE Classic kinezioloģiskais teips 5cm x 5m

Viens no vadošajiem teipiem! Populārākais no K-Active teipiem...K-Active kinezioloģiskais teips ir ūdens izturīgs, elastīgs un pašlīmējošs, kam ir vairāku dienu noturība uz ādas. Tas sastāv no kokvilnas auduma un akrila līmes pārklājuma, kas tiek aktivizēts berzes rezultātā. Tas neatstāj līmes atlik..

13.95€

K-ACTIVE Electrolyt Creme 100ml (ādas ievainojumu dziedinošs krēms)

Medicīnas līdzeklis, krēms lokālai lietošanai, kas dziedina ādas traumas, piemēram, nobrāzumiem, sagriezumiem, sasitumiem un 1. un 2.pakāpes apdegumiem, saules apdegumiem. Labs palīgs rētu ārstēšanai.Izmērs: 100ml..

13.95€

K-ACTIVE Elite kinezioloģiskais teips 5cm x 5m

Viens no vadošajiem teipiem! Augstākā klase... viselastīgākais teips augstākajām prasībām!Kurš teica, ka noturīgs un maigs ir savstarpēji nesavienojamas lietas teipam? Uzņēmums K-Active šo kombināciju nodrošina, radot visideālāko teipu - K-Active Elite. Pateicoties optimizētai STRATAGEL līmes tehnol..

14.50€

K-ACTIVE Gentle kinezioloģiskais teips 5cm x 5m

Viens no vadošajiem teipiem! Vienīgais teips, kas īpaši paredzēts jutīgai ādai!K-Active Gentle kinezioloģiskais teips ir unikāls ar savu jauno līmes tehnoloģiju īpaši jutīgai ādai. Tas nodrošina maigu un efektīvu sistēmu, jo īpaši attiecībā uz bērniem, limfas, diabēta,grūtniecēm un gados vecākiem pa..

14.50€

BSN Tensospray 300ml (izsmidzinoša līme teipu stiprināšanai)

Teipa līme (spreja veidā). Neaizstājams palīgs ikvienam terapijā un sportā.Kinezioloģijas vai sporta teipu fiksēšana labākai un ilgākai noturībai īpašās situācijās, kā piemēram, stipra svīšana sportošanas laikā kā arī īpašās ķermeņa daļās, kā piemēram, kājas un rokas. Ādai draudzīgs Bez lateksa S..

15.50€

K-ACTIVE PreCut-X teipi 25cm x 5cm (20gab)

Viens no vadošajiem teipiem! Atver - Uzstādi - Aktivizē!Ar K-Active PreCut teipiem īsāks teipošanas laiks... Precīzi sagrieztas un noapaļotas malas novērš teipa ātru atlīmēšanos no ādas!Populārākais no visiem K-Active teipiem - K-Active Classic teips ar jaunu dizainu. Ar šiem PreCut produktiem palie..

15.50€

K-ACTIVE PreCut-Y teipi 25cm x 5cm (20gab)

Viens no vadošajiem teipiem! Atver - Uzstādi - Aktivizē!Ar K-Active PreCut teipiem īsāks teipošanas laiks... Precīzi sagrieztas un noapaļotas malas novērš teipa ātru atlīmēšanos no ādas!Populārākais no visiem K-Active teipiem - K-Active Classic teips ar jaunu dizainu. Ar šiem PreCut produktiem palie..

15.50€

Rāda no 1. līdz 12. precei no 42 precēm (4 Lapas)